Print
Send via e-mail, GPS
Bookmark
't Huis van Lede
Chef Frederick Dhooge


Pictogram symbols - More information
Wannegem-Lede : Explore the city and region
Score average
|
|
|
|
|
10 opinions
Ratings summary
Ratings details
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
General notes :
|
|
|
|
|
Context : Alone
Ratings details
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leuk kader, eerlijke smaken en fijne afwerking. voeg daarbij nog een sommelier die zijn vak kent en je gaat voor een aangename avond
Ik had iets meer creativiteit verwacht van deze ster. Alles was net dat tikkeltje te herkenbaar.
Get directions from | to | via this address.
Find all the information you need on the Michelin restaurant 't Huis van Lede: Michelin Guide review, users review, type of cuisine, opening times, meal prices ..'t Huis van Lede – a $country Michelin guide restaurant.
General notes :
Context : As a couple
Ratings details
De chef, voorheen sous-chef in het hof van cleve, is n topper! Mooie smaken, presentatie subliem en de geuren uit het bord laten je watertanden. Het nieuwe concept, geen menu / fris kader en voor elk budget wat wils, zou onmiddellijk aanslaan in een stad als Gent of Brussel: fris, modern en voor elk wat. Mooi is ook dat je hier een top gerecht kan komen eten voor €30 all in. Doe dit in combinatie met een wandelvakantie of een B&B en je bent de hemel te rijk!
Geen.